auto motor i sport poleca:

Lancia Thema – zupełnie niepodobna?

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Portal Automotive News opublikował informację, że Lancia zaprezentuje Themę do spółki z nowym Ypsilonem już wiosną przyszłego roku podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Podobno Ypsilon ma być zaprezentowany w wersji trzy- i pięciodrzwiowej, a Thema - oczywiście jako czterodrzwiowy sedan. Przy okazji wspomnieć można o dwóch tajemniczych pojazdach koncepcyjnych, które pojawiły się na stronie włoskiego koncernu już w maju bieżącego roku. Czy szykowane na marzec nowe modele będą w jakiś sposób do nich nawiązywały? Z pewnością europejscy klienci nie obrażą się jeśli Thema będzie mocno różnić się od premierowego Chryslera 300, z którym ma dzielić podzespoły.

Ale pewnie jak to zwykle w świecie księgowości, nie będzie tak pięknie i w marcu zobaczymy delikatnie przestylizowany model 300 z włoskim logo na masce. I ze zmienionymi jednostkami napędowymi, bo Thema z 5,7-litrowym V8 HEMI raczej nie miałaby szans na wielkie powodzenie na Starym Kontynencie.

Dwa wspomniane pojazdy koncepcyjne pokazujemy w galerii obok. Jak się Wam podobają?

Źródło: autonews.com

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lancia | Thema | Ypsilon

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij