auto motor i sport poleca:

Lancia i Chrysler – z zewnątrz identyczne, w środku takie same

Poleć ten artykuł:

Lancia Thema Zobacz całą galerię

Kiedy w sieci po raz pierwszy pojawiły się informacje, że nowa Lancia Thema zbudowana będzie na bazie Chryslera 300 spodziewaliśmy się, że włoscy styliści tchną w McDonaldsowego mastodonta trochę włoskiego życia projektując dla niego nową karoserię i piękne wnętrze. Potem została nadzieja, że może dla odróżnienia zmieni się choć pas przedni z reflektorami i osłoną chłodnicy. Jak się jednak okazało - koncern poszedł na łatwiznę i zaprzestał na wymianie znaczka na masce. Podobnie rzecz się miała z modelem Flavia, w USA sprzedawanym jako Sebring, a nawet popularny za oceanem rodzinny Grand Voyager dostał znaczek Lancii na maskę. W tym ostatnim przypadku taka sama została nawet nazwa modelu.

Najnowszy zestaw zdjęć opublikowany przez włoskiego producenta pokazuje, że podobna procedura dotyczy wnętrza 300/Themy. Również różnią się jedynie znaczkiem na kierownicy i wyświetlaczu. No i kolorystyką, o ile jest to element wart wspomnienia.

Czy to dobry pomysł na rozwój marki?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lancia | Thema | Chrysler | 300

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij