auto motor i sport poleca:

Land Rover Defender Fire i Ice - limitowana edycja w dwóch odsłonach

Poleć ten artykuł:

Land Rover Defender Fire Zobacz całą galerię

Każda z limitowanych serii posiada własny uderzający, dwukolorowy schemat kolorystyczny. Barwy Defendera Fire to dominujący "Vesuvius" - płomienny, metaliczny pomarańcz oraz "Santorini" - metaliczna czerń na dachu, masce, centralnej maskownicy chłodnicy i nadkolach.  W modelu Defender Ice ta sama odważna czerń kontrastuje z chłodną bielą "Alaska".

Nadwozia przyciągają wzrok detalami takimi jak pięcioszprychowe "diamentowe" obręcze kół z lekkiego stopu, czarne orurowanie boczne, diodowe lampy tylne z bezbarwnymi kloszami oraz unikalna stylistyka lamp przednich.

Limitowane modele Fire i Ice dostępne są w wersjach nadwozia Station Wagon 90 i 110.  Ceny zaczynają się od 44 200 EUR brutto.

Na rynku polskim dostępnych będzie tylko 15 egzemplarzy modeli Defender Fire i Defender Ice, a na całym świecie planowana jest sprzedaż tylko 850 egzemplarzy. Produkcja rozpocznie się na początku lata, a pierwsi klienci otrzymają samochody jeszcze tego lata.

Źródło: autoblog.nl, samar

Tagi: Land Rover | Defender | Fire | Ice | limitowana edycja

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij