Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Land Rover Defender – oto nowa generacja

Land Rover Defender Land Rover DC100

Najbardziej rozpoznawalna terenówka wszechczasów doczekała się kolejnej odsłony. Pod auspicjami indyjskiego właściciela przygotował póki co koncepcyjną odmianę Defendera, o oznaczeniu DC100, który w produkcyjnej wersji ma pojawić się w 2015 roku.

Póki co producent nie chce zdradzić żadnych szczegółów dotyczących budowy nowego modelu. W temacie Defendera wypowiedział się jedynie szef stylistów Land Rovera - Gerry McGovern. Zwrócił uwagę, że zastąpienie kultowego Defendera nowym modelem było ogromnym wyzwaniem ze względu na rozpoznawalność i tradycję, z jaką wiąże się ta marka. Oczywiście projektant jest przekonany, że auto sprosta wymaganiom klientów.

A jak się podoba Wam?

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Ja uważam inaczej. Opakowanie aparycji kredensu we współczesne wdzianko póki co mi się nie podoba. Do tego dochodzą reflektory inspirowane modelem Evoque w gorszym wydaniu. Dajcie starego Defendera i nie obchodzą mnie głosy, że klepią od lat to samo! Defendera mogą klepać tak cały czas z drobnymi zmianami.
  ~Samuraj, 2011-08-31 13:45:09
 • avatar
  zgłoś
  jestem pod wrażeniem, super to wyszło
  gt-tuner, 2011-08-31 12:47:55
 • avatar
  zgłoś
  Nawet jeśli ktoś dopatruje się pewnych nawiązań do stylu Skody Yeti lub Jeepa Wranglera, ja akurat jestem zdecydowanie na TAK! Oczywiście nadal czuję sentyment do starego LR Defendera, ale przy nowym powiem bez ogródek: dajcie mu ODEJŚĆ NA EMERYTURĘ
  airmatic, 2011-08-31 12:04:36
 • avatar
  zgłoś
  Brytyjczycy pod władzami Taty przywiozą do Frankfurtu nową generację swojego kultowego modelu.
  auto motor i sport, 2011-08-31 08:54:50
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij