auto motor i sport poleca:

Lexus CT 200h – znamy detale

Poleć ten artykuł:

Lexus, CT 200h Zobacz całą galerię

Pod maską najmniejszego Lexusa znajdziemy silnik benzynowy 1.8 VVT-i o mocy 98 KM, połączony z 80-konną jednostką elektryczną. Cały układ oferować ma w sumie 134 KM mocy, dzięki czemu ma rozpędzać się do 180 km/h, a pierwszą setkę na prędkościomierzu pokaże po 9,8 sekundy od startu.

Lexus CT 200h - dzięki czterem trybom jazdy - umożliwia natychmiastowe dopasowanie charakterystyki napędu do potrzeb kierowcy. Tryb samochodu elektrycznego (EV) umożliwia bardzo cichą jazdę z prędkością do 45 km/h. W tym trybie samochód jest napędzany tylko przez silnik elektryczny i nie emituje związków CO2 i NOX. Tryby ECO i NORMAL gwarantują spokojną jazdę, podczas której najważniejszy jest komfort jazdy, płynne przyspieszanie oraz minimalizacja hałasu. Tryb SPORT gwarantuje znakomitą elastyczność napędu i dynamiczną jazdę. W tym trybie wskaźnik mocy układu hybrydowego zmienia się w obrotomierz, a niebieskie podświetlenie ustępuje miejsca czerwieni.

Nowy model ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lexus | CT 200h

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij