auto motor i sport poleca:

Lexus IS-Force

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Jest co najmniej kilka "rzeczy", których wolelibyśmy nie zobaczyć w lusterku wstecznym: głodnego dinozaura, wściekłej eks ze strzelbą, grzyba atomowego i... tego auta.

"Dobrzy" policjanci z brytyjskiego regionu Humberside, znanego m.in. z niebezpiecznego, portowego miasta Hull, przywykli do ganiania "złych" przestępców przy pomocy Subaru Imprezy. Niedawno czterołapne boksery wymienili na tylno-napędowe V8. Pięciolitrowy silnik, krzeszący 416 koni ma być idealnym narzędziem do walki z przestępcami.

Jak powiedział sierżant Mike Peck: "Lexus przeszedł 12-miesięczne testy wraz z innymi autami, które miały być idealne do przeprowadzania bezpiecznych pościgów i odpowiednie do montażu i wygodnej obsługi skomplikowanej aparatury policyjnej. Lexus IS-F poradził sobie z tym najlepiej. "

Sierżant dodał jeszcze, że "Policja Humberside wybrała Lexusa IS-F, by utrudnić życie wszystkim, którzy przybywają do tego regionu, aby popełniać przestępstwa."

416 KM, sprint do setki w 5 sekund - faktycznie, lepiej rozrabiać gdzieś indziej.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 117 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Lexus | IS-F | Policja |

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij