Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lexus LS 600h L – oficjalne szczegóły i dane techniczne

Luksusowa hybryda napędzana jest 5-litrowym silnikiem V8, z którego wykrzesano 438 koni mechanicznych, przenoszonych na koła za pośrednictwem ośmiobiegowej, sekwencyjnej skrzyni biegów. Dodatkowo auto wyposażone jest w dwa silniki elektryczne, produkujące 165 kW mocy, połączone z 288-voltowym akumulatorem. Średnie zużycie paliwa takiego zestawu to jedynie 11 l na każde przejechane 100 km.

Odświeżona wersja L otrzymała nowy grill i przedni zderzak, lampy tylne, dyfuzor w tylnym zderzaku i kierunkowskazy zintegrowane z lusterkami.

Model oferowany będzie z rocznym, bezpłatnym pakietem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe będzie zlokalizowanie auta w przypadku kradzieży, w razie kolizji służby bezpieczeństwa otrzymają błyskawiczną informację o zdarzeniu, a właściciel będzie miał do dyspozycji specjalny przycisk, wzywający pomoc Assistance. Właściciel może dodatkowo wykupić serwis informacyjny przekazujący za pośrednictwem radia dane giełdowe lub wyniki sportowe.

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Największa hybryda spod znaku Toyoty doczekała się faceliftingu. W wersji L zaszły pewne zmiany stylistyczne, jak i modyfikacje układu napędowego.
    auto motor i sport, 2009-11-03 10:46:30
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij