auto motor i sport poleca:

Lexus LS 600h L – oficjalne szczegóły i dane techniczne

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Luksusowa hybryda napędzana jest 5-litrowym silnikiem V8, z którego wykrzesano 438 koni mechanicznych, przenoszonych na koła za pośrednictwem ośmiobiegowej, sekwencyjnej skrzyni biegów. Dodatkowo auto wyposażone jest w dwa silniki elektryczne, produkujące 165 kW mocy, połączone z 288-voltowym akumulatorem. Średnie zużycie paliwa takiego zestawu to jedynie 11 l na każde przejechane 100 km.

Odświeżona wersja L otrzymała nowy grill i przedni zderzak, lampy tylne, dyfuzor w tylnym zderzaku i kierunkowskazy zintegrowane z lusterkami.

Model oferowany będzie z rocznym, bezpłatnym pakietem bezpieczeństwa, dzięki któremu możliwe będzie zlokalizowanie auta w przypadku kradzieży, w razie kolizji służby bezpieczeństwa otrzymają błyskawiczną informację o zdarzeniu, a właściciel będzie miał do dyspozycji specjalny przycisk, wzywający pomoc Assistance. Właściciel może dodatkowo wykupić serwis informacyjny przekazujący za pośrednictwem radia dane giełdowe lub wyniki sportowe.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 471 750 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Le Mans | LS 600hL | hybryda

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij