auto motor i sport poleca:

Limitowana seria Aston Martin Works 60th Anniversary

Poleć ten artykuł:

Brytyjczycy, by w odpowiedni sposób uczcić 60 rocznicę działu Aston Martin Works, która przypada na rok 2015, wypuszczają ultrakrótką serię modelu Vanquish, zarówno w nadwoziu Coupe jak i Volante. 

Zobacz całą galerię

Sześć i ani jednego więcej. Po jednym egzemplarzu na każdą dekadę historii działu Aston Martin Works. Właśnie tyle aut zostanie wyprodukowanych w tej ekskluzywnej i spersonalizowanej serii dzięki Q by Aston Martin. Każdy z nich będzie charakteryzował się innymi detalami, różniąc się tym samym od innych, po to, by oddawać ducha jednej z dekad.

Vanquishe z tej serii wyróżniają się nie tylko specjalnie dobranym lakierem nadwozia oraz felg, ale również szczegółami, które znajdziemy we wnętrzu, jak np. pokrętła na konsoli środkowej zrobione z tłoków starych Astonów. 

Sercem, które posłuży do napędzania tych wyjątkowych aut, jest dobrze znane V12, montowane w standardowym Vanquishu. Dzięki jego mocy oraz najnowszej generacji ośmiobiegowej, automatycznej skrzyni biegów Touchtronic III, ekskluzywne Astony będą osiągać pierwszą „setkę” w zaledwie 3.6s , rozpędzając się do prędkości maksymalnej 322km/h ! 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 1 527 424 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Aston Martin | Vanquish

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij