auto motor i sport poleca:

Lionel Messi ambasadorem... Taty

Poleć ten artykuł:

Lionel Messi został globalnym ambasadorem marki Tata. Czy wizerunek tego piłkarza nie pasuje wam do indyjskiej marki? Może i słusznie, ale Tata rozpoczyna na nowo kreowanie swojej marki.

Lionel Messi ambasadorem marki Tata

Lionel Messi będzie reprezentował lekkie samochody Tata na całym świecie. Właśnie został mianowany ambasadorem tej marki. Skąd taka decyzja indyjskiej marki? Tata Motors startuje z kampanią #madeofgreat, w której gwiazdą jest Messi.

Hindusi budują nowy wizerunek marki opartej o "dostarczanie najlepszych innowacji w klasie aut osobowych, połączonej ze wspaniałym wnętrzem, porywającą wydajnością i ekscytującą technologią". Brzmi trochę na wyrost, ale poczekajmy, być może Tata zaskoczy nas w przyszłości innowacyjnym modelem.

Messi nie kryje zachwytu i ekscytacji z nowego tytułu jaki otrzymał od indyjskiej marki. "Jestem bardzo podekscytowany z mojego pierwszego kontaktu z marką Tata i bardzo zadowolony z bycia nowym członkiem indyjskiej rodziny". Zresztą nic dziwnego, w końcu za to mu płacą.

Tagi: Tata | piłka nożna

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij