Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Lotus Elise – krótko i na temat

 Stylistycznie utrzymano go w klimacie Elana, którego pokazaliśmy dziś rano - ostro wycięty, bez zbędnych zaokrągleń, bezkompromisowy sportowiec.

W tym przypadku Lotus zamiast przekazania kwiecistego komunikatu prasowego zaproponował tylko tabelkę z danymi technicznymi. Krótko i na temat - za plecami kierowcy centralnie umieszczony silnik o pojemności 2-litrów i mocy 320 KM. 320 Nm momentu obrotowego wystrzeliwuje auto do setki w 4,3 sekundy i pozwala na rozpędzenie do 270 km/h. Auto gotowe do jazdy waży 1095 kg.

 W sprzedaży pojawi się wiosną 2015 roku i kosztować ma około 35 tysięcy funtów. I tyle. Reszta - na wideo:

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Wiele w nim mnie zachwyca. Pierwsza wiadomość - rozkręcony benzynowiec, w dodatku umieszczony centralnie. Po drugie - wtyczki ze świecą szukać I DZIĘKI TEMU masa to zaledwie JEDNA TONA z minihakiem. "Co w tym nadzwyczajnego, skoro to ascetyczny Lotus..."Nie tym razem, panowie. Cała zabawa polega na tym, że w zwariowanej wtyczkowej ekoprzyszłości za pięć lat będziemy mieli prawdziwy klasyk, wzorzec metra i kilograma, który nie waży kilo pięćdziesiąt. Śmiejcie się, ale jak będziecie ładować w nocy swoje wyścigowe KTM X-BOW hybrid...
  ~airmatic, 2010-10-01 20:35:06
 • avatar
  zgłoś
  Brytyjski producent przedstawia kolejny model - w Paryżu zaprezentowano Elise.
  auto motor i sport, 2010-10-01 16:42:57
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij