auto motor i sport poleca:

Lotus Exige 360 Cup: Dla 50 najszybszych

Poleć ten artykuł:

Lotus Exige 360 Cup to lżejsza, mocniejsza i bardziej agresywna wersja sportowego Lotusa. Jest też bardziej ekskluzywna. Co ją wyróżnia na tle pozostałych Exige'ów?

Lotus Exige 360 Cup Zobacz całą galerię

Lotusa Exige 360 Cup można zamówić w czterech kolorach (biały, czarny, szary oraz srebrny). Do tego można "bawić się" kolorowymi wstawkami na przednim zderzaku, masce, felgach, lusterkach oraz spoilerze. Wszystko po to, aby wymarzony Lotus wyglądał niepowtarzalnie.

Wersja 360 Cup jest o 10 KM mocniejsza i teraz 3,5-litrowy silnik V6 od Toyoty produkuje 360 KM, co w połączeniu z bardzo lekkim (1130 kg) nadwoziem gwarantuje nieschodzący z twarzy uśmiech. Auto ma ulepszony bodykit. Przedni zderzak został przeprojektowany tak, żeby przy 160 km/h wytwarzał dodatkowe 42 kg docisku przedniej osi.

Samochód wyposażono w torowe zawieszenie, które można ustawiać na dwa sposoby, a układ napędowy może pracować w czterech trybach (drive, sport, race i off) - w tym ostatnim całkowicie wyłącza się kontrola trakcji.

Jeśli ktoś chce nabyć wyjątkowego Lotusa musi się spieszyć. Ograniczoną do 50 sztuk edycję 360 Cup wyceniono na £62 995 każda.

Tagi: Lotus | Exige | Cup | limitowana edycja | edycja specjalna

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij