Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

M5 przechodzi kolejne testy (wideo)

2011-06-01
BMW M5 BMW M5

Nowy model testowano ostatnio na włoskim torze Nardo, który ze względu na swój okrągły kształt zwykle bywa wykorzystywany do bicia rekordów prędkości. I na materiale wideo możemy obaczyć, że "M-ka" naprawdę jest szybka - na kilku ujęciach widzimy wskazówkę prędkościomierza wychyloną ponad liczbę 300, co wcale nie przeszkadza kierowcy w popijaniu kawy z termosu...

Nadwozie M5 w wersji koncepcyjnej można było obejrzeć niedawno na wystawie w Szanghaju. Oficjalna premiera ma mieć miejsce we wrześniu we Frankfurcie. Dopiero wtedy dowiemy się dokładnie jak mocna będzie 4,4-litrowa, turbodoładowana V-ósemka, która pracuje pod maską tego modelu. Czy przekroczy barierę 570 KM? To się okaże.

Tymczasem na końcu filmu można BMW zaprasza na imprezę M Festival, którą organizuje na torze Nurburgring podczas tegorocznej edycji 24-godzinnego wyścigu, rozgrywanego na tym torze. Czyżby również tam można było obejrzeć nową "M-piątkę"?

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 121 671 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Apetyt zaostrza mi się coraz bardziej. PS. Nieoficjalnie mówi się, że M5 w Niemczech ma być ograniczone do 305 km/h, ale przekonamy się już niedługo czy to plotka.
  ~Samuraj, 2011-06-01 20:12:20
 • avatar
  zgłoś
  Premiera coraz bliżej, więc dla zaostrzenia apetytu BMW prezentuje nowy klip z M-piątką.
  auto motor i sport, 2011-06-01 08:23:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij