Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

M5 przechodzi kolejne testy (wideo)

BMW M5 BMW M5

Nowy model testowano ostatnio na włoskim torze Nardo, który ze względu na swój okrągły kształt zwykle bywa wykorzystywany do bicia rekordów prędkości. I na materiale wideo możemy obaczyć, że "M-ka" naprawdę jest szybka - na kilku ujęciach widzimy wskazówkę prędkościomierza wychyloną ponad liczbę 300, co wcale nie przeszkadza kierowcy w popijaniu kawy z termosu...

Nadwozie M5 w wersji koncepcyjnej można było obejrzeć niedawno na wystawie w Szanghaju. Oficjalna premiera ma mieć miejsce we wrześniu we Frankfurcie. Dopiero wtedy dowiemy się dokładnie jak mocna będzie 4,4-litrowa, turbodoładowana V-ósemka, która pracuje pod maską tego modelu. Czy przekroczy barierę 570 KM? To się okaże.

Tymczasem na końcu filmu można BMW zaprasza na imprezę M Festival, którą organizuje na torze Nurburgring podczas tegorocznej edycji 24-godzinnego wyścigu, rozgrywanego na tym torze. Czyżby również tam można było obejrzeć nową "M-piątkę"?

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Apetyt zaostrza mi się coraz bardziej. PS. Nieoficjalnie mówi się, że M5 w Niemczech ma być ograniczone do 305 km/h, ale przekonamy się już niedługo czy to plotka.
  ~Samuraj, 2011-06-01 20:12:20
 • avatar
  zgłoś
  Premiera coraz bliżej, więc dla zaostrzenia apetytu BMW prezentuje nowy klip z M-piątką.
  auto motor i sport, 2011-06-01 08:23:56
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij