Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

MINI John Cooper Works: Pierwsze wrażenia

O nowym MINI John Cooper Works już pisaliśmy przy okazji premiery. Teraz mieliśmy okazję nim pojeździć na słonecznej Mallorce. Oto nasze pierwsze wrażenia z jazdy.

John Cooper Works - te trzy słowa oznaczają, że mamy do czynienia z prawdziwie zadziorną odmianą Mini. Cechy szczególne: silnik 2.0 o mocy 231 KM, sprint do setki w 6,3 s i niesamowite pokłady przyczepności. Cooper JCW prowadzi się znakomicie, świetnie sprawdza się na krętej drodze, a do tego brzmi tak, że zupełnie nie masz ochoty włączać radia. I w przeciwieństwie do swojego poprzednika jest bardziej uniwersalny - jego zawieszenie nie jest już tak sztywne i JCW bez problemu może służyć do jazdy na co dzień. Do tego możliwość zmiany trybu pracy układu napędowego (MINI Driving Modes) pozwala na przeobrażenie go z szybkiego i wściekłego gokarta w grzeczny i całkiem oszczędny wózek na zakupy. A raczej wózeczek, bo do bagażnika (211 litrów) za wiele się nie zmieści.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 86 300 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Poprzedni MINI John Cooper Works był twardy, bezkompromisowy i przepięknie brzmiał. Ale jak na kot hatcha był ciasny i trochę mało praktyczny. Czy coś zmieniło się w nowym modelu? Przeczytaj nasze pierwsze wrażenia z jazdy MINI John Cooper Works.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/MINI-John-Cooper-Works-Pierwsze-wrazenia,19737,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-12 17:18:46
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij