auto motor i sport poleca:

Małysz wraca do sportu

Poleć ten artykuł:

Adam, Małysz, RMF Caroline Team Zobacz całą galerię

Najsłynniejszy skoczek narciarski pożegnał się niedawno z kibicami pod zakopiańską Wielką Krokwią, ale jasne było, że nie zajmie się pieleniem grządek w przydomowym ogródku. W tajemnicy od dłuższego czasu przygotowywał się do nowego zadania - udziału w rajdach. Tak, to nie pomyłka, Adam jest miłośnikiem sportów motorowych i ma do nich smykałkę. W przyszłym roku wystartuje jako kierowca w... Rajdzie Dakar! To sport, w którym ważniejsze od młodzieńczej siły jest doświadczenie i opanowanie kierowcy, a w tym nasz skoczek również jest mistrzem, co udowadniają jego liczne sportowe sukcesy.

Małysz będzie reprezentował barwy zespołu RMF Caroline Team i zasiądzie za sterami Porsche Cayenne. Auto jest już gotowe i możecie je zobaczyć w naszej ekskluzywnej galerii zdjęć. Na prawym fotelu w charakterze pilota zasiądzie obok Adama bardzo doświadczony dakarowiec - Rafał Marton. Pierwszym sprawdzianem tego duetu będzie czerwcowy start w Rajdzie Drezno-Wrocław.

Z przyjemnością informujemy, że "auto motor i sport" jest partnerem tego przedsięwzięcia. W kolejnym wydaniu naszego miesięcznika zostanie zamieszczony ekskluzywny wywiad z naszym skoczkiem-kierowcą i relacja z jednego z treningów mistrza, w jakim mieliśmy przyjemność wziąć udział. Do lektury zapraszamy 20 maja, kiedy to czerwcowy numer "amis" trafi do kiosków.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 51 600 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Adam | Małysz | Dakar | RMF Caroline Team | Porsche

Oceń artykuł:

1,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij