auto motor i sport poleca:

Mansory Panamera – szwajcarski pomysł na sedana Porsche

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Nic dziwnego, że Szwajcarzy zmierzyli się również z Panamerą. Na naszej stronie prezentowaliśmy już kilka tunerskich wariacji na temat tego modelu. Były delikatne projekty, jak ten TechArta czy Oakley Design, jak również kilka odważniejszych - TopCar, 9ff, Gemballa Mistrale, czy ostatni pomysł Lumma Design.

Pomysł Mansory wpisuje się w tę drugą konwencję. Zmiany stylistyczne przeprowadzone z myślą o aerodynamice objęły przedni zderzak, maskę i oba błotniki. Wloty powietrza z włókna węglowego dodały sportowego wyglądu. Zmieniono również listwy progowe i tylny zderzak. W tym ostatnim wygospodarowano miejsce na umieszczony centralnie, podwójny wydech. Oczywiście i tutaj nie zabrakło włókna węglowego.

Samochód na 21-calowych felgach stoi teraz 35 mm bliżej podłoża. Klient może wybrać między dwoma wzorami felg.

Wnętrze przygotowywane jest według zlecenia klienta. W zależności od życzenia może zagościć w nim specjalny rodzaj skóry, drewna czy nawet włókno węglowe. Mansory zapewnia, że jest w stanie przygotować wszystko.

Zmiany mechaniczne? Póki co - cisza. Czekamy na więcej.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 746 190 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Porsche | Panamera | Mansory | tuning

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij