auto motor i sport poleca:

Mansory Rolls Royce Ghost – jestem bogaty i mam Was gdzieś!

Poleć ten artykuł:

Mansory, Rolls Royce, Ghost Zobacz całą galerię

 

Mansory słynie z ekstrawaganckich bodykitów i "oryginalnych" zestawień kolorystycznych stosowanych w swoich projektach. Rolls Royce'a Ghosta zaprezentowanego przez tego tunera w Genewie nie można było przeoczyć. Z daleka krzyczy intensywnym, niebieskim lakierem, bogato zdobionym złotymi wstawkami. Całość posadzona na 22-calowych felgach wygląda bardzo krzykliwie, żeby nie używać bardziej dosadnych określeń.

Dużo ciekawiej wyglądają dane techniczne tego pojazdu, który dzięki większym turbosprężarkom, przeprogramowanej elektronice i sportowym katalizatorom legitymuje się teraz mocą 710 KM i momentem obrotowym o wartości 1020 Nm. Pozwala to na rozpędzenie tego smoka do setki w 4,4 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 310 km/h.

I całe szczęście, że jest taki szybki, bo pozwala właścicielowi na szybką ewakuację w razie gdyby inni użytkownicy dróg zbyt dosadnie okazywali brak akceptacji dla wyglądu tego "cuda".

Tagi: Mansory | Rolls Royce | Ghost | Genewa 2010

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij