auto motor i sport poleca:

Maserati Alfieri - czy Włosi odłożą go na półkę?

Poleć ten artykuł:

Maserati bardzo szybko ogłosiło, już kilka miesięcy po premierze koncepcyjnego Alfieri, że ten model trafi do produkcji. Auto miało być częścią pięcioletniego planu Maserati.

Maserati Alfieri mieliśmy zobaczyć w drugiej kolejności, po nowym Maserati Levante. Debiut przypadałby na jesienne targi w Paryżu. Pojawiają się jednak przesłanki, że sytuacja zmieniła się diametralnie. Szef marki Maserati zadeklarował, iż jego firma skupi się obecnie na następcy modelu GranTurismo i GranCabrio, który w gamie włoskiego producenta ma być pozycjonowany powyżej Alfieri.

"Nie wiem. Muszę pozamawiać z moimi ludźmi. Myślę, że mówimy za dużo o przyszłości. Nikt inny tego nie zrobi, więc potwierdzam to, co powiedzieliśmy, to wszystko." - skomentował Harald Wester, spytany o przyszłość modelu Maserati Alfieri.

Szef Maserati nie wyklucza wprowadzenia na rynek modelu Alfieri. Pojawiają się jednak wątpliwości, czy model, który celuje w Porsche 911 w ciągu najbliższych czterech lat trafi do sprzedaży. Możliwe, że w Maserati zmieniły się priorytety, ale na razie nikt nie chce tego przyznać.

Tagi: Maserati Alfieri

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij