auto motor i sport poleca:

Maybach Coupe – pierwszy już na sprzedaż

Poleć ten artykuł:

Maybach Coupe Zobacz całą galerię

O projekcie firmy Xenatec, który zajął się przebudową modelu 57S na wersję coupe pisaliśmy już jakiś czas temu. By auto mogło powstać, przesunięto słupek B wersji sedan o do tyłu, i obniżono słupki A i C, dzięki czemu można było przygotować bardziej zaokrąglony dach. Dwie pary drzwi zastąpiono jedną, ale zdecydowanie większą.

Projekt jest zrobiony pod egidą Maybacha, więc auta przygotowane w ramach tej serii wykonane są zgodnie ze sztuką i będą objęte pełną gwarancją producenta. Klienci będą mogli zażyczyć sobie indywidualne wykończenia wnętrza, w ofercie pojawi się również wersja opancerzona.

Pod maską - sześciolitrowy silnik V12 o mocy ponad 600 KM i momencie obrotowym o wartości 1000 Nm. Dwutonowe coupe przyspiesza dzięki niemu do 275 km/h, a pierwszą setkę załatwia w 5 sekund.

Powstanie 100 takich aut, a każde kosztować ma minimum 675 tysięcy euro. Pierwszy egzemplarz wystawiono do sprzedaży za 715 tysięcy. Są chętni?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 293 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Maybach | 57S | Coupe

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij