auto motor i sport poleca:

Mazda CX-4 - oficjalna zapowiedź

Poleć ten artykuł:

W kwietniu odbędą się targi motoryzacyjne Auto China w Pekinie i to na nich Mazda pokaże produkcyjny model CX-4. Czego możemy się spodziewać?

Zobacz całą galerię

Mazda udostępniła oficjalne zdjęcie zapowiadające nowy model, na którym przedstawiono słupek C nowego modelu. Jego kształt sugeruje, że będziemy mieć do czynienia z crossoverem o linii nadwozia nawiązującej do coupe. To połączone z językiem projektowym Kodo da kolejny ciekawie zaprojektowany samochód przez Mazdę. 

Mazda CX-4 będzie pozycjonowana pomiędzy CX-5 i CX-3, a technologicznie zostanie oparta o Mazdę 3. W kabinie powinniśmy ujrzeć projekt wnętrza zbliżony do odświeżonej Mazdy CX-5. Auto powinno pojawić się z napędem AWD, a w gamie silników pojawią się zapewne jednostki Skyactive-G o pojemności 2 litrów oraz wysokoprężny motor 2,2 l z rodziny Skyactive-D. Wersja europejska tego modelu powinna zadebiutować na jesiennych targach w Paryżu.

Targi w Pekinie odbędą się w dniach 25 kwietnia - 4 maja 2016.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mazda CX-4

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij