Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mazda w Tygodniu Designu w Mediolanie

Rower, kanapa, naczynie miedziane - takie arcydzieła inspirowane myślą "KODO" Mazda chce pokazać podczas Tygodnia Designu w Mediolanie.

Mazda Design Space, bo tak będzie nazywało się miejsce, gdzie Japończycy chcą pokazać swoje projekty to nowo otwarty salon, gdzie zostaną pokazane przedmioty sztuki użytkowej.

Na przykład rower, stworzony w myśl "KODO" odzwierciedla japońską filozofię projektową i artystyczną, według której mniej znaczy więcej. Jego ramę wyprofilowano w taki sposób, żeby jak najbardziej wyrazić lekkość, zwinność i szybkość wyścigowego bicykla. Podobnie w przypadku kanapy, która wprowadza do tej sztuki nieco funkcjonalności.

Na wystawie w Mazda Design Space znajdą się też naczynie miedziane KODOKI, zaprojektowane przez studio Gyokusendo, a także SHIRAITO - lakierowana szkatułka zdobiona pokruszonymi skorupkami jaj.

Tydzień Designu w Mediolanie potrwa od 14 do 19 kwietnia.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 54 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>„KODO – czyli dusza ruchu" to język stylistyczny nowych modeli Mazdy. Japońscy styliści postanowili pokazać się nie tylko jako spece od projektowania samochodów, ale też sztuki użytkowej.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Mazda-w-Tygodniu-Designu-w-Mediolanie,19503,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-04-15 16:28:04
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij