auto motor i sport poleca:

McLaren – nowy bolid na sezon 2010

Poleć ten artykuł:

McLaren, Formuła 1, Button, Hamilton, bolid Zobacz całą galerię

Oczom oglądających prezentację po odsunięciu zasłony przez Jensona Buttona i Lewisa Hamiltona ukazał się bolid w kolorze bardzo podobnym do zaprezentowanego kilka dni wcześniej na bolidzie MerceesGP. Szef zespołu - Martin Whitmarsh - stwierdził, że jest to markowy kolor McLarena i pozostanie na bolidach w tym sezonie. Znajdziemy na nim również logo Mercedesa, który pozostał dostawcą silników dla teamu McLaren.

Lewis Hamilton stwierdził, że bolid wygląda zupełnie inaczej niż ten z poprzedniego sezonu. Uwagę zwraca podniesiony dziób, podobny do rozwiązania stosowanego w zeszłym sezonie przez team Red Bull. Szef zespołu zwrócił również uwagę na pokrywę silnika w kształcie "płetwy rekina", która łączy się z tylnym spoilerem i przyznał, że auto zostało celowo ustawione tak, by fotoreporterzy nie mieli możliwości uchwycenia podwójnego dyfuzora, znajdującego się między tylnymi kołami.

 

Tagi: McLaren | Formuła 1 | Button | Hamilton | bolid

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij