auto motor i sport poleca:

Mercedes-AMG A45 po faceliftingu nadjeżdża!

Poleć ten artykuł:

W Stuttgarcie przeprowadzają aktualnie kilka faceliftingów w swojej gamie modelowej. Odświeżony Mercedes-Benz klasy A przechodzi przedprodukcyjne testy razem ze swoją hardcorową wersją – A45 AMG. 

Mercedes przeprowadza u siebie tyle zmian i wprowadza tyle nowości, że doprawdy trudno za nim nadążyć. Jednocześnie z odświeżoną A-klasą niemieccy konstruktorzy pracują nad innymi modelami, o czym mogliśmy Was już poinformować. Wraz z premium-hatchbackiem, który zadebiutuje na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie, swoją premierę odbędzie również jego wściekła wersja A45 AMG. Już dziś dociekliwi fotografowie „ustrzelili” zakamuflowaną A-klasę AMG przechodzącą przedprodukcyjne testy.

Nie ma co się oszukiwać. Rewolucji nie będzie, a przynajmniej w wyglądzie zewnętrznym. Nie ma też chyba specjalnej potrzeby przeprowadzania wielkich zmian patrząc na popularność niemieckiego hatchbacka na naszych drogach. Podobnie jak w spokojniejszych wersjach A-klasy zmianom zostaną poddane jedynie przód i tył pojazdu. Odświeżone światła, przeprojektowane zderzaki i… w zasadzie koniec. Tyle tylko, że w wersji AMG zadbano o to, by składniki tego hot-hatcha były jak najbardziej hot. I nie chodzi tylko o rozdmuchane wloty powietrza, duże alufelgi czy pięknie brzmiący wydech. Jak to w „produktach” z Affalterbach bywa, liczy się serducho.

   

Tutaj jednak też próżno szukać zmian. Z niemal 100% pewnością możemy powiedzieć, że po faceliftingu hot-hatcha z gwiazdą na masce nadal będzie napędzał ten sam 2-litorwy motor z turbo. To, co może się zmienić, to jego moc, ale bez obaw. W tym wypadku może jedynie wzrosnąć, tak, by móc nawiązać walkę ze świeżutkim Audi RS3 i nadchodzącym Golfem R400.

Zgodnie ze zmianą nomenklatury aut z gwiazdą na masce, zarówno wściekłego hatchbacka jak i inne modele po wizycie u speców AMG będziemy mianować odrobinę inaczej: Mercedes-AMG A45. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes AMG | Mercedes A45 AMG | spy-shots | facelifting

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij