auto motor i sport poleca:

Mercedes-Benz GL – Brabus Widestar

Poleć ten artykuł:

Brabus, Widestar, Mercedes, GL, Essen 2009 Zobacz całą galerię

Z zewnątrz auto odmienione zostało dzięki nowemu zestawowi karoseryjnemu. W jego skład wchodzą przeprojektowane zderzaki, w tym przedni z wbudowanymi światłami do jazdy dziennej i większymi wlotami powietrza do chłodzenia hamulców, listwy boczne i delikatny spoiler. Wizualną stronę projektu dopełniają felgi aluminiowe Brabus Monoblock E Platinum Edition w rozmiarze 23 cali.

Pod maską siedzi najmocniejsza V-ósemka o pojemności 6,1 litra. Ma ona teraz 462 konie mechaniczne mocy i 615 niutonometrów momentu obrotowego. Dzięki temu auto przyspiesza do "setki" w 6 sekund, a prędkość maksymalna została elektronicznie ograniczona do 255 km/h.

Dla wersji z silnikiem diesla GL 450 CDI, Brabus proponuje modyfikację podnoszącą moc do 272 koni mechanicznych i moment do 590 niutonometrów dostępnych już przy 1600 obr./min. Mocniejsza opcja - GL 450 CDI, po wizycie u Brabusa może mieć 350 koni i 800 niutonometrów.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Brabus | Widestar | Mercedes | GL | Essen 2009

Oceń artykuł:

4,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij