Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Mercedes-Benz Shooting Break Concept – drżyj BMW

Mercedes-Benz, Shooting Break Mercedes-Benz Shooting Break

Nowy CLS, który ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku, stanie do walki z Audi A7, BMW 5 GT czy Porsche Panamerą. Samym wyglądem może z nimi śmiało konkurować, na dzień dobry połykając mocno krytykowane 5 GT.

Z przodu w oczy rzucają się reflektory wykonane w technologii LED. W każdym z nich znajduje się 71 diod, które w zależności od warunków drogowych, świecą na 5 różnych sposobów.

W kabinie, w której podróżować mogą cztery osoby, kremową i brązową skórę połączono z drewnem. Drewnem wykończono między innymi podłogę bagażnika, po bokach którego zamontowano niezwykłe schowki na laptopa, czy zestaw narzędzi. Szklany dach dba o odpowiednie natężenie światła we wnętrzu pojazdu.

Pod maską pojazdu koncepcyjnego znalazł się 3,5-litrowy silnik V6 o mocy 306 KM i 370 Nm momentu obrotowego.

Bliżej temu autu będzie można przyjrzeć się na wystawie w Pekinie. Nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by właśnie tak wyglądała produkcyjna wersja modelu CLS.

 

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Przód wygląda ok, w środku też wszystko na pierwszy rzut oka jest w porządku... ale co oni zrobili z tyłem?! Jakieś niby-kombi Zgroza, klasa jaką reprezentuje dotychczasowy CLS za jednym zamachem przez to się ulotniła. Może to i bardziej praktyczne, ale jak chcesz praktyczności to kupujesz E-klasę kombi. W takim układzie nie mam wątpliwości, że zdecydowanie najbardziej szykownym autem z trójki BMW 5GT, Mercedes CLS i Audi A7 jest ten trzeci.
  Pink, 2010-04-21 17:56:12
 • avatar
  zgłoś
  Międzynarodowa Wystawa Samochodowa w Pekinie będzie miejscem światowej premiery nowego konceptu Mercedesa, będącego zapowiedzią kolejnej generacji modelu CLS.
  auto motor i sport, 2010-04-21 08:26:48
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij