Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mercedes-Benz klasy V AMG Line: Bez ryku V8 - Targi Frankfurt 2015

Choć nosić będzie emblemat „AMG” to nie będzie szybszy od innych wersji. Sportowe dodatki i kilka gadżetów – to wyróżniki Mercedesa klasy V AMG Line. 

Michał Kozłowski 2015-08-26

To prawdopodobnie nie będzie najważniejsza premiera targów we Frankfurcie, ale to nie powód, żeby zupełnie ją zignorować. Sprawa jest bowiem nieco poważniejsza niż się może wydawać, bo oto pierwszy raz w historii pakiet AMG Line dostępny jest dla vanów Mercedesa. Nie mniej ciekawym jest fakt, że dodający autom atrakcyjności i dynamizmu pakiet stylistyczny zamówić będzie można do każdego wariantu silnikowego i do każdej z trzech dostępnych długości nadwozia V-klasy.

V-klasę z pakietem AMG Line nie trudno będzie odróżnić od zwykłych, spokojniej stylizowanych vanów. Została ona wyposażona w nowy zestaw zderzaków, szczególnie ten z przodu wygląda atrakcyjnie i przywodzi na myśl mocarne Mercedesy prosto z Affalterbach. Co więcej, luksusowa V-klasa stoi na atrakcyjnych, aż 19-calowych felgach z lekkich stopów. Całość wygląda spójnie, a sportowe akcenty nie gryzą się z charakterem auta, które przecież nie będzie ścigać się na torze, tylko wygodnie transportować swoich pasażerów.

Już w podstawowej wersji V-klasa ze swoim wyposażeniem i starannością wykonania wyróżnia się na tle innych vanów ze swojego segmentu. Jednak ta z pakietem AMG Line ma zaoferować klientom Mercedesa nowe opcje wyposażenia dodatkowego. Aluminiowe nakładki na pedały, wentylowane siedzenia drugiego rzędu, uchwyty na iPady umożliwiające ładowanie i cupholdery, na których LED-owe podświetlenie Mercedes zwraca szczególną uwagę – to tylko część nowych opcji, w które doposażyć można V-klasę AMG Line. W Stuttgarcie bardzo chwalą się też największym w tej klasie vanów panoramicznym dachem, który sam zamknie się, kiedy czujniki wykryją, że zaczął padać deszcz. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Nie ma V-ósemki, "szpery" ani nawet kubełkowych foteli. Może i dobrze, bo Mercedes klasy V AMG Line ma przewozić swoich pasażerów w luksusie godnym klasy S.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Mercedes-Benz-klasy-V-AMG-Line-Bez-ryku-V8,20526,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-08-26 15:53:35
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij