auto motor i sport poleca:

Mercedes CLS kombi – pierwsze czterodrzwiowe coupe w wersji kombi.

Poleć ten artykuł:

Mercedes-Benz, Shooting Break Zobacz całą galerię

Wiemy, że tytuł tego wpisu nie ma za wiele sensu. Ale tak to wygląda w dzisiejszej motoryzacji - najpierw Mercedes zbudował sedana, którego ochrzczono mianem "czterodrzwiowego coupe", a teraz dowiadujemy się, że nowy CLS - czterodrzwiowe coupe - pojawi się w wersji kombi. W sumie - dlaczego nie?

Koncepcyjny pojazd CLS Shooting Brake został zaprezentowany światu wiosną tego roku na wystawie w Pekinie. Wtedy zapowiadano, że zgodnie z pokazaną tam linią stylistyczną zbudowany zostanie nowy CLS. Raczej mało kto przepowiadał wówczas wprowadzenie go do produkcji w wersji kombi. Jednak niemiecki producent stwierdził, że będzie to miało sens.

CLS w wersji kombi budowany będzie w fabryce mercedesa w Sindelfingen - tam gdzie aktualnie powstaje model klasy E i CLS w wersji sedan. Rynkowego debiutu auta spodziewać się można za dwa lata, a pierwsza prezentacja być może będzie miała miejsce jeszcze pod koniec przyszłego roku. Jak się Wam podoba ten pomysł Mercedesa? Zachwyca?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | CLS | kombi

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij