auto motor i sport poleca:

Mercedes ML 63 AMG – 300 km/h SUV-em!

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

ML 63 AMG po wizycie w firmie tuningowej VATH może stanąć do walki z największymi wojownikami autostrad. Oczywiście w Niemczech, u nas, jak już znajdzie się autostradę, trzeba ustawić tempomat na poziom sporo niższy, zwykle niższy nawet niż przepisowe 130... ale to nieistotna dygresja.

Seryjny ML 63 AMG napędzany jest 6,2-litrowym silnikiem V8 produkującym 510 koni mechanicznych mocy i 630 niutonometrów momentu obrotowego. To wynik zdecydowanie imponujący, ale modyfikacje w firmie VATH pozwalają na dużo więcej. Inżynierowie tej firmy wprowadzają zmiany, dzięki którym auto ma 585 koni mechanicznych mocy i aż 690 niutonometrów momentu obrotowego.

Po takich zmianach Mercedes jest w stanie przyspieszyć do 100 km/h w 4,5 sekundy, a po usunięciu ogranicznika prędkości może rozpędzić się aż do 300 km/h!

Tuner proponuje dodatkowo zestaw regulowanego zawieszenia, nowy układ hamulcowy z 8-tłoczkowymi zaciskami i 22-calowe felgi aluminiowe.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | ML 63 AMG

Oceń artykuł:

3,70

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij