auto motor i sport poleca:

Mercedes-Maybach Coupe - nadchodzi nowy cesarz

Poleć ten artykuł:

Mercedes-Maybach Coupe zostanie pokazany za tydzień podczas imprezy Pebble Beach Concours d’Elegance. Udane debiuty pierwszych modeli spod nowego szyldu Mercedes-Maybach, wskazuje, że nowe Coupe zaliczy równie spektakularny debiut.

Zdjęcie, które Mercedes udostępnił na swoim profilu, na portalu Facebook odsłania jedynie linię nadwozia, która wygląda na bardzo smukłą, szykowną i elegancką. Auto ma mieć blisko 6 m długości i na pewno będzie wyróżniać się luksusowym wyposażeniem. To na razie koncept, ale duże szanse na to, że już w przyszłym roku zobaczymy wersję drogową tego modelu.

Mercedes-Maybach Coupe zostanie zbudowany na odświeżonej klasie S Coupe i jej wydłużonej płycie podłogowej. Mercedes stoi przed dużym wyzwaniem - musi dostarczyć na rynek auto poziomem co najmniej dorównującym samochodom spod szyldu takich marek jak Rolls-Royce, czy Bentley. Zadanie nie będzie łatwe, ale na pewno Mercedes będzie w stanie napsuć nerwów konkurencji.

Pebble Beach Concours d’Elegance rozpocznie się 21 sierpnia i tam swoją premierę będzie miał Mercedes-Maybach Coupe. Europejczycy będą mogli auto podziwiać na jesiennych targach motoryzacyjnych w Paryżu.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 98 293 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes-Maybach | Mercedes-Maybach Coupe

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij