auto motor i sport poleca:

Mercedes SLS AMG jeszcze mocniejszy

Poleć ten artykuł:

Mercedes SLS AMG Vath Zobacz całą galerię

Jeśli kupiłeś już SLS-a i przestały Cię ekscytować jego osiągi - mamy radę. Niemiecki tuner - firma Vath - proponuje zestaw modyfikacji, które poprawią osiągi "Gullwinga" i delikatnie zmienią jego aparycję. Za prawie 33 tysiące euro inżynierowie Vatha podniosą moc z 571 do 615 KM, zwiększając przy okazji moment obrotowy z 650 do 680 Nm. Dzięki temu auto staje się szybsze od swojego "zwykłego" brata (rozpędza się do 330 zamiast 317 km/h) i szybciej też pokonuje pierwszą setkę (3,6 zamiast 3,8 sekundy).

We wspomnianej wyżej cenie tuner dodaje nowy układ wydechowy, który pozwala kierowcy na zmianę brzmienia przy pomocy przycisku w kabinie. Dodatkowo proponuje nowe, 20-calowe felgi z lekkich stopów i obniżenie zawieszenia o 25 mm. W celu poprawienia parametrów aerodynamicznych z przodu montuje dokładkę zwiększającą docisk do podłoża, po bokach listwy progowe poprawiające przepływ powietrza, a na klapę bagażnika - spoiler.

Jak sądzicie, warto się skusić na taki zestaw modyfikacji?

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | SLS AMG | Vath

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij