auto motor i sport poleca:

Mercedes celuje w Audi TT

Poleć ten artykuł:

Zarówno Mercedes jak i BMW mogły zazdrościć Audi sukcesu TT. Bawarczycy odrobili lekcję wprowadzając nie tak dawno serię 2. Mercedes bierze się do roboty.

Mercedes zapatrzony na sukces TT-ki oraz jej świeżego rywala, czyli BMW serii 2, planuje wprowadzenie małego, czteromiejscowego auta, które będzie jednocześnie najtańszym coupe w całej gamie modelowej. Spodziewany najwcześniej na rok 2019 mały Mercedes mógłby korzystać z 2-litrowego, czterocylindrowego silnika sygnowanego przez AMG. Wykorzystywana dziś w kilku szybkich wersjach jednostka mogłaby produkować nawet 400 KM!

W ramach cięcia kosztów produkcji najmniejsze coupe z gwiazdą na masce być może będzie dzieliło wygląd wnętrza z innymi mniejszymi modelami Mercedesa, jak A-klasa czy CLA, które w tym czasie doczekają się już swoich następców. Układ wnętrza to typowe 2+2, ale bagażnik o pojemności 350 litrów może nie wystarczyć dla kompletu pasażerów. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | coupe | nowy model

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij