auto motor i sport poleca:

Mercedes klasy S: tak wygląda! Nowe zdjęcia wnętrza

Poleć ten artykuł:

Debiut królowej luksusowych limuzyn już wkrótce – oto jak wygląda wnętrze nowej generacji Mercedesa klasy S jak również samo auto.

Zobacz całą galerię

Kabina z wnętrza S-klasy, zważywszy na ilość miejsca, należy zapewne do jej przedłużonej odmiany (nie Pullman).  Wg raportów ma ona mierzyć nawet 5,5 metra długości. Wyposażenie klasy S będzie bardzo bogate, choć na razie nie ma oficjalnych specyfikacji. Na pokładzie będą m.in. rozkładane (oczywiście elektrycznie) fotele z funkcją masażu, zaawansowany system nawigacji czy kamery ułatwiające parkowanie.

Początkowo Mercedes zaoferuje trzy wersje silnikowe: S 350 Bluetec (258 KM), S 400 Hybrid (326 KM) i S 500 (435 KM). Oficjalna premiera auta 15 maja w Hamburgu, na rynek trafi prawdopodobnie jeszcze w lipcu.

amis

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | S-klasa

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (2)

eri, 6 maja 2013, 18:50

Rolls sobie, a "eska" sobie. To jednak samochody, które wyrosły z mocno odrębnych tradycji motoryzacyjnych, więc porównania zawsze wskażą na istotne odmienności, choć nie uważałbym ich od razu za braki.

rzęsor, 6 maja 2013, 13:49

Do Rolls Royca Ghost nadal sporo mu brakuje.
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij