auto motor i sport poleca:

Mercedesy klasy E - LWB i Pullman

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Dostępne szkice techniczne przedstawiają trzy różne warianty auta. Pierwszy z nich ukazuje nową klasę E w wersji ze zwiększonym rozstawem osi o około 10-15 cm, co powinno zapewnić na tylnej kanapie przestrzeń porównywalną z klasą S. Dwa pozostałe rysunki przedstawiają klasę E w wersji Pullman ze zdecydowanie wydłużonym rozstawem osi, do wnętrza której prowadzi czworo lub nawet sześcioro drzwi.

Do napędu wersji Pullman posłuży zapewne 5,5-litrowy silnik V8 o mocy 388 koni mechanicznych i maksymalnym momencie obrotowym o wartości 530 Nm. Biorąc pod uwagę charakter wydłużonej limuzyny Mercedesa, należy oczekiwać, że nowy E500 Pullman, podobnie jak jego starszy brat w postaci S600 Pullman, zostanie wyposażony tak, by zapewnić swoim pasażerom jak najwyższy komfort i luksus.

To może oznaczać dodatkowe ekrany LCD w tylnej części kabiny, rozkładane stoliczki na wzór tych dostępnych w Maybachu czy też w pełni elektrycznie regulowane, dwa oddzielne, tylne fotele.

Źródło: Moto Target

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes | klasa E | LWB | Pullman

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij