auto motor i sport poleca:

Michał Żebrowski przesiadł się na Mercedesa ML

Poleć ten artykuł:

Aktor i współwłaściciel teatru 6. piętro odebrał kluczyki do nowego Mercedesa ML. Jego wybór to wersja 350 BlueTEC 4MATIC. 

Michał Żebrowski w Mercedesie ML

Nowy samochód aktora – błękitny Mercedes ML 350 BlueTEC 4MATIC – został wyposażony m.in. w panoramiczny dach, podgrzewane i wentylowane przednie fotele oraz system multimedialny COMAND Online z dostępem do internetu. Sportowy charakter ML-a podkreśla pakiet AMG, a o bezpieczeństwo dbają m.in. inteligentne reflektory z asystentem świateł drogowych oraz układ monitorujący „martwe pole”.

„Mercedes to gwarancja bezpieczeństwa mojej rodziny. Nie tylko pewnie się prowadzi, ale wiem, że w obliczu niebezpieczeństwa równie pewnie nas ochroni. Ma komplet poduszek powietrznych oraz systemów wspomagających – dzięki temu zawsze mam do niego zaufanie. A gdy trzeba przewieźć wózek, rower, narty czy zabawki, każdy rodzic doceni jego pojemny bagażnik i liczne schowki” – mówi Michał Żebrowski.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 019 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mercedes ML | BlueTEC

Oceń artykuł:

1,80

Skomentuj (1)

beret, 28 grudnia 2014, 08:35

A kto bogatemu zabroni :)
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij