Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Miłośnicy włoskiej motoryzacji zapraszają na zlot

Klub Miłośników Włoskiej Motoryzacji ForzaItalia.pl organizuje zlot pasjonatów myśli technicznej, designu, kultury i smaków rodem ze słonecznej Italii. Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 10-11 września 2011 w Pałacu w Oborach (podwarszawski Konstancin-Jeziorna).

Czerpiąc doświadczenia z corocznych imprez organizowanych wcześniej przez ForzaItalia.pl na gościnnych terenach Muzeum Motoryzacji w warszawskiej Fabryce Norblina, współorganizacji z Automobilklubem Polski zeszłorocznego Zlotu Gwiaździstego na Lotnisku Bemowo, Klub proponuje spotkanie w nowej, oryginalnej i ciekawej formule.

Wybór miejsca nie jest przypadkowy. Obiekt, sięgający swoja historia XVII wieku, charakteryzuje się niezwykłym urokiem, który pomoże wytworzyć odpowiednia atmosferę imprezy, zaś architektura tej rezydencji będzie, w naszym przekonaniu, doskonałym tłem dla klasycznych, włoskich pojazdów uczestniczących w zlocie.

Dla właścicieli współczesnych maszyn dostępny będzie obszerny parking na około 250 samochodów.

W samym pałacu dostępnych będzie 50 miejsc noclegowych, a przez cały czas działać będzie restauracja serwująca smaczne posiłki.

W programie zlotu przewidziane są m.in. liczne wykłady i prelekcje, konkurs elegancji, wytworna kolacja - oczywiście w stylu południowym. Wszystko to odbędzie się w słonecznym, radosnym, włoskim ujęciu. Najważniejszą atrakcją będzie jednak możliwość spotkania i miłego spędzenia czasu z innymi pasjonatami, bo największa wartością klubu są ludzie.

Zapraszamy na stronę zlotu: 2011.forzaitalia.pl 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 000 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Oby im tylko słonko przyświeciło, bo deszcz będzie w mało włoskim stylu.
  ~Samuraj, 2011-08-16 12:44:28
 • avatar
  zgłoś
  Masz włoskie auto? Fascynuje Cię włoski design i myśl techniczna? A może kochasz włoskie smaki? Tego wydarzenia nie możesz przegapić!
  auto motor i sport, 2011-08-16 07:50:02
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij