auto motor i sport poleca:

Mini Crossover Concept – Czwórka w grze

Poleć ten artykuł:

Mistrz funkcjonalności. Mini jest w modzie, SUV-y też. Dlatego SUV na bazie Mini jest skazany na sukces - Crossovera Concept można było podziwiać na salonie w Paryżu, w wersji seryjnej ukaże się pod koniec 2009 r.

Mini Crossover Concept Zobacz całą galerię

Główny stylista Mini - Gert Hildebrand - o tworzonym przez dziewięć miesięcy Crossoverze, który wyrwał się spod ojcowskiej opieki i na paryskim salonie samochodowym stał się własnością publiczną.

"Najważniejsza sprawa w wypadku tego auta to zabawa. Chcieliśmy pokazać, że Mini ma dwoistą naturę - jest nie tylko racjonalne i funkcjonalne, ale i zabawne. Tę dwoistość podkreśla asymetryczne nadwozie - lewa strona z pojedynczymi drzwiami jest sportowa, a prawa właśnie racjonalna. Nie inaczej rzecz się ma ze szklaną kulą na tablicy rozdzielczej. Ona jest jak globus - kierowca patrzy na jego wschodnią stronę, pasażer na zachodnią. I jeden, i drugi może odbierać równocześnie różne informacje. Jej obsługa jest łatwiejsza niż dziesiątek guzików w zwykłych autach. Ta kula pokazuje w trójwymiarze to, co zazwyczaj jest przedstawiane w dwóch wymiarach".

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 77 200 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mini | Crossover | Concept

Oceń artykuł:

5,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij