auto motor i sport poleca:

Miss Tuning 2014

Poleć ten artykuł:

Pierwszy weekend majowy to, jak zwykle, święto fanów tuningu i impreza Tuning World Bodensee. Jednak nie tylko poddane tuningowi auta są tam gwiazdami. Równie wielkim zainteresowaniem cieszą się wybory Miss Tuning.

Miss Tuning Zobacz całą galerię

Spośród 21 kandydatek, jakie w tym roku kandydowały do tytułu Miss Tuning, największe uznanie jurorów zyskała 25-letnia Veronika Klimovits z Berlina. Będzie ona twarzą niemieckiej branży tuningu przez kolejne 12 miesięcy, weźmie udział w sesji zdjęciowej w Kenii, z której zdjęcia trafią kalendarza Miss Tuning 2015. Przez najbliższy rok panowania Miss Tuning 2014 będzie się poruszać Skodą Rapid Spaceback.

Drugie miejsce w wyborach Miss Tuning zdobyła 19-letnia Julia Oemler z Petersburga, zaś trzecie Viktora Fischer z Schwabmunchen.

Tagi: tuning | Tuning World Bodensee | Miss Tuning

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (1)

Pastuch, 7 maja 2014, 12:01

ehhh niby ładna, niczego jej nie brakuje (w końcu słowiańska krew), ale jakoś nie pasuje mi jej ten uśmiech, taki trochę fałszywy :))))
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij