auto motor i sport poleca:

Mitsubishi ASX z pełnym odliczeniem VAT-u

Poleć ten artykuł:

Mitsubishi, ASX Zobacz całą galerię

W polskich salonach  Mitsubishi można już składać zamówienia na Mitsubishi ASX 4WD z 4 osobową homologacją ciężarową. Pozwala to na odliczenie 100% podatku VAT przy zakupie tego auta. Dzięki temu crossover ASX w wersjach z napędem na 4 koła kupowany przez właścicieli firm jest tańszy o 22% i kosztuje obecnie od 72 122 zł netto.

Czteroosobowe ASX-y z homologacją ciężarową dostępne są z silnikiem 1,8 DID w obu wersjach "mocowych" - 117 i 150 KM, we wszystkich wersjach wyposażenia.

Dopłata za homologację ciężarową wynosi 2 500 PLN brutto.

Ogólnie w Polsce oferowanych jest 21 wersji Mitsubishi ASX z 3 silnikami: niskoprężnym silnikiem Diesla o pojemności 1.8 litra i mocy 117 lub 150 KM i nową benzynową jednostką 1.6 litra o mocy 117KM. Wszystkie wersje Mitsubishi ASX są wyposażone w klimatyzację. Wśród elementów wyposażenia ASX-a znajdują się też dodatki takie jak tylna kamera parkowania, panoramiczny, szklany dach, system audio najwyższej klasy 710W Rockford Fosgate, wbudowany układ nawigacji z dyskiem twardym i 7-calowym wyświetlaczem LCD, system łączności obsługą w technologii Bluetooth oraz portami USB czy system ETACS.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 75 300 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mitsubishi | ASX | VAT | odliczenie

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij