auto motor i sport poleca:

Mitsubishi Colt ClearTec w polskiej ofercie

Poleć ten artykuł:

Mitsubishi Colt

Auto o najniższej emisji CO2 w europejskim segmencie B (115 g/km - silnik 1.1l, 119 g/km- silnik 1.3l) jest także bardziej oszczędne -średnie spalanie wersji 1.1 l to 4.9 l/100 km i 5,0 l/100 km w modelu z silnikiem 1.3 l.

Colt ClearTec ma na wyposażeniu system Stop&Go (AS&G), czyli układ automatycznego wyłączania i uruchamiania silnika w czasie postojów w jeździe miejskiej oraz systemy hamulcowe z rekuperacją energii, co pozwoli obniżyć emisję CO2 o ponad 10%.

Modyfikacje silnika, w którym zastosowano pierścienie tłokowe o zmniejszonym nacisku, olej o niskiej lepkości oraz system inteligentnego zarządzania wydajnością alternatora o wysokiej sprawności zaowocowały redukcję CO2 i zmniejszeniem spalania paliwa.

Zmieniono także przełożenie główne w skrzyni biegów i zastosowano w aucie opony o zmniejszonych oporach toczenia, zwiększając jednocześnie ciśnienie powietrza w oponach.

Colt ClearTec jest oferowany z benzynowymi silnikami 1.1 l. (75  koni mechanicznych) i 1.3 l.  (95 koni mechanicznych) w 3 i 5-drzwiowej wersji Inform z mechaniczną skrzynią biegów.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mitsubishi | Colt | ClearTec | polska oferta | nowy model

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij