auto motor i sport poleca:

Mitsubishi eX concept - elektryczny crossover

Poleć ten artykuł:

Na targach Tokio Motor Show pojawi się elektryczna nowość od Mitsubishi. Model eX concept ma być pierwszym w pełni elektrycznym crossoverem tej marki.

Zobacz całą galerię

Japońska marka pracuje w ostatnim czasie nad wieloma modelami zasilanymi w sposób alternatywny. Model eX będzie pierwszym, w pełni elektrycznym crossoverem. Na dodatek stylistyka tego modelu zapowiada kolejne produkty japońskiego koncernu.

Charakterystyczne lampy z przodu oraz grill zostały ochrzczone jako filozofia "dynamicznej taraczy" (z ang. Dynamic Shield).

Drzwi w wersji koncepcyjnej otwierają się przeciwsobnie, dzięki czemu dostęp do kabiny będzie ułatwiony. Brakuje typowego słupka środkowego. Wnętrze jest minimalistyczne, ale przy okazji bardzo futurystyczne.

Pod maską będzie pracował silnik elektryczny, ale nie znamy jeszcze żadnych detali na temat osiągów, jakie zaoferuje. Wiadomo tylko, że napęd będzie przekazywany na wszystkie koła. Mitsubishi eX będzie także wyposażone w szereg rozwiązań zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa.

Więcej na temat modelu dowiemy się w ostatnich dniach października, ponieważ ruszają wtedy targi motoryzacyjne w Tokio.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mitsubishi | Mitsubishi eX concept

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij