auto motor i sport poleca:

Mitsubishi zaczyna prace nad nowym Lancerem

Poleć ten artykuł:

Choć Mitsubishi podobno rozpoczęło już prace nad nowym Lancerem, to wciąż poszukują partnera, który razem z nim zbudowałby następną generację modelu. 

Jeden z przedstawicieli Północnoamerykańskiego oddziału Mitsubishi potwierdził, że firma pracuje już nad nową generacją Lancera, który w obecnej formie jest z nami już od 7 lat. Jak dodaje, Mitsubishi wciąż poszukuje marki-partnera, przy pomocy której Japończycy mogliby opracować i skonstruować nowy model.

Inżynierowie Mitsubishi nie mogli jednak czekać wiecznie i już od jakiegoś czasu sami prowadzą jakieś prace nad projektem. Gdyby rozmowy z potencjalnym partnerem skończyły się fiaskiem, oznaczałoby to, że producent byłby kolejny rok „w plecy” z pracami nad nowym Lancerem. Przedstawiciele japońskiej marki nie zdradzają który producent miałby być tym partnerem, ale mówi się, że mógłby to być inny azjatycki koncern, a konkretnie Nissan.

Niestety, nowy Lancer to wciąż odległa perspektywa. Nawet jeśli rozmowy z przyszłym partnerem szczęśliwie zakończyłyby się przed końcem tego roku, to i tak na nowy model przyjdzie nam czekać od 18 miesięcy do nawet dwóch lat. Trzymamy kciuki i nie możemy się doczekać następnego Evo XI. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 49 490 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Mitsubishi Lancer | nowy model | nowa generacja | współpraca

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij