Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mitsubishi zaprasza na przedzimowy przegląd

2010-09-29
Mitsubishi Lancer na trasie 50 000 km Oprócz zbieżności kół, która nieznacznie wykraczała poza tolerancję określoną przez producenta, samochód nosił jedynie standardowe ślady eksploatacji.

Z myślą o zbliżającej się zimie firma Mitsubishi Motors przygotowała specjalną ofertę dla posiadaczy aut tej marki. Tylko do 29 października klienci autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors w Polsce mogą korzystać z nowych propozycji związanych z serwisem tych aut. Przegląd, który obejmuje kontrolę 31 punktów w samochodzie, kosztuje teraz tylko 49 złotych, części staniały nawet o 15%, akcesoria i gadżety o 10% a za ewentualne naprawy klienci zapłacą o 10% mniej. Akcja dotyczy nawet samochodów starszych niż 7-letnie.

W ramach Zimowej Akcji Przeglądowej, trwającej do 29 października, klienci zapłacą jedynie 49 zł za przegląd swego auta i mają możliwość zakupienia części do swego pojazdu z nawet 15% zniżką. Wizytę w serwisie można zamówić on-line na stronie internetowej www.mitsubishi.pl , gdzie można także znaleźć adres najbliższej autoryzowanej placówki Mitsubishi Motors.

Oferta dotyczy także pojazdów starszych niż 3-letnie, które utraciły gwarancję, a największa zniżka przysługuje przy zakupie części do samochodów 7-letnich i starszych.

Zimowa akcja Mitsubishi
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 990 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Ddo 29 października klienci autoryzowanych stacji serwisowych Mitsubishi Motors w Polsce mogą korzystać ze specjalnej oferty przeglądu aut z trzema diamentami na masce.
    auto motor i sport, 2010-09-29 09:07:36
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij