auto motor i sport poleca:

Mobil 1 Get Personal czyli zobacz siebie jako kierowcę Formuły 1 i wygraj udział w GP USA!

Poleć ten artykuł:

Kto z nas nie wyobrażał sobie siebie samego za sterami bolidu Formuły 1? Dzięki projektowi Mobil 1 Get Personal to możliwe!

Zobacz całą galerię

Od dzisiaj każdy może stworzyć wirtualny obraz siebie za sterami bolidu F1 Vodafone McLaren Mercedes MP4-28 i dołączyć do Jensona Buttona i Sergio Pereza. Zapowiedź historii znajdziecie na filmiku poniżej:

Po rejestracji na stronie www.mobil1.com/getpersonal oraz udostępnieniu swojego zdjęcia profilowego z Facebooka tworzymy spersonalizowane wideo, które zabiera nas do Centrum Technologicznego McLarena i stawia w roli kierowcy. Filmem możemy dzielić się ze znajomymi z sieci. Tworząc wideo, rywalizujemy o nagrodę główną – wyjazd na Grand Prix Formuły 1 w USA, oraz wartościowe przedmioty. Gratką, i to nie tylko dla fanów motosportu, będą oryginalne części pochodzące z samochodu wyścigowego.

Tegoroczny sezon wyścigowy to jednocześnie dziewiętnasty rok partnerstwa technologicznego producenta olejów Mobil 1 z Vodafone McLaren Mercedes. Specjaliści Mobil 1 są obecni na torze podczas każdego wyścigu, dostarczając Vodafone McLaren Mercedes środki smarne, paliwo wyścigowe oraz wsparcie techniczne.

amis

Tagi: Mobil 1 | get personal | mclaren-mercedes | Formuła 1 | konkurs

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (3)

Samuraj, 9 maja 2013, 17:06

Kto z nas nie wyobrażał sobie siebie samego za sterami bolidu Formuły 1?   Ja. :D Filmik rzeczywiście dobry, choć ja w takim domu mieszkać bym nie chciał (pomijając "serwis" auta na poziomie pro). :)

mariano_italiano, 9 maja 2013, 08:21

Dobry filmik, heheh, wracałbym do takiego domu z miłą chęcią. No może sypialnię mogliby zostawić w spokoju :P

airmatic, 9 maja 2013, 07:33

Po niepowodzeniach w grach komputerowych z Formułą 1 w roli głównej nie wyobrażam sobie własnego profilu w tej zabawie. Nie umiem jeździć w wyścigach po torze i nie wyobrażam sobie siebie w kokpicie bolidu. Od wczoraj szczytem marzeń jest posiedzieć w kabinie Huayry oraz pogonić to Pagani po torze... na PlayStation. Już nie te lata, a i nie stać mnie na pokrywanie zaistniałych szkód
przejdź do forum

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij