auto motor i sport poleca:

Mocna oferta!

Poleć ten artykuł:

Renault Laguna Zobacz całą galerię

Między 2 kwietnia a 30 czerwca bieżącego roku wszyscy klienci ING Banku Śląskiego mogą skorzystać z promocyjnych warunków zakupów w Renault, które jest partnerem ING w Formule 1. Akcją promocyjną objęte są Clio III, Clio Grandtour, Laguna oraz Laguna Grandtour.

Każdy klient banku ING, który będzie zainteresowany skorzystaniem z promocyjnych warunków zakupu, powinien okazać w salonie kartę płatniczą wydaną przez ING Bank Śląski z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem. Dopełnieniem formalności jest wyrażenie pisemnej zgody na przekazanie bankowi przez firmę Renault imienia i nazwiska klienta oraz sześciu ostatnich cyfr numeru jego karty płatniczej.

Oferta specjalna łączy się z programem lojalnościowym firmy Renault. Rabatu nie można natomiast łączyć z innymi promocjami oferowanymi w salonach Renault. Regulamin oraz lista salonów Renault objętych promocją dostępne są na stronie www.ingbank.pl.

Źródło: Renault

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 33 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-2
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Renault | ING | oferta specjalna

Oceń artykuł:

2,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij