auto motor i sport poleca:

Mocy przybywaj – BMW X1 od AC Schnitzera

Poleć ten artykuł:

AC Schnitzer BMW X1 Zobacz całą galerię

Dzieło niemieckiej firmy po raz pierwszy publicznie będzie można podziwiać na targach motoryzacyjnych w Genewie. Auto spod jego ręki wyróżnia się 19-calowymi felgami aluminiowymi (dostępne są też obręcze 18- i 20-calowe), dodatkowymi wlotami powietrza w masce oraz nowymi przednim i tylnym spoilerem, a także dokładkami progów.

Wewnątrz AC Schnitzer zastosował mocno wyprofilowaną sportową kierownicę, aluminiowe pedały i hamulec ręczny oraz wykończenie włóknem węglowym. Ciekawie prezentuje się nowe pokrętło systemu i-Drive, które wygląda niczym felga aluminiowa.

Niemieccy inżynierowie wzięli na warsztat wszystkie trzy turbodiesle oferowane do X-jedynki. Podstawowy z nich (18d) został wzmocniony do 169 koni mechanicznych, kolejny (20d) uzyskuje teraz 207 koni mechanicznych, natomiast najmocniejszy został rozwiercony z 204 do 237 koni mechanicznych.

Niestety, AC Schnitzer nie ujawnił osiągów "poprawionych" X-jedynek. Można się jednak spodziewać, że będą one ponad przeciętne.

 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 159 100 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | X1 | AC Schnitzer | tuning | Genewa 2010 | targi motoryzacyjne

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij