Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Mondial de l'Automobile - wideo

Mondial de l'Automobile 2010 Mondial de l'Automobile 2010
>

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  A no fakt. Starałem się spamiętać jak najwięcej modeli z filmiku, bo był naprawdę ciekawy i masz ci los, pomyłka. O Optimie wiem że była mowa, ale wspomniałem jeszcze raz, bo dla mnie to trafienie w dychę.
  ~Samuraj002, 2010-10-08 23:54:44
 • avatar
  zgłoś
  'Samuraj002' napisał(-a):W Paryżu zaprezentowany został Focus ST, a nie RS. Ciekawa także według mnie była KIA EquusRzeczywiście, rozkojarzenie trochę wzięło dziś górę i pomyliłem dwie skrajnie różne, sportowe odmiany Focusa. Zawsze lubiłem ostrzejsze wersje kompaktowego Forda, i przyjąłem tę premierę z zadowoleniem. I z przymrużeniem oka na owe nieszczęsne lampy tylne, o których wspomniał mój Kolega.Ale rozkojarzenie bywa zaraźliwe . Equus to akurat Hyundai, a nie Kia. Do tego iX 20 to bliźniak Vengi, ale z pochyloną na prawy bok literką H A Optimę już zdążyliśmy raz pochwalić (gdzieś tu na forum)
  ~airmatic, 2010-10-08 23:06:51
 • avatar
  zgłoś
  Skoro taki fan forum to może pora na rejestrację? ;P W Paryżu zaprezentowany został Focus ST, a nie RS. Ogólnie filmik świetnie zmontowany i ciekawy, szkoda, że taki krótki. W oczy chyba najbardziej rzuciła mi się nowa Optima. Jest o niebo ciekawsza niż Passat i życzę jej jak najlepiej. Co do wspomnianego wcześniej Focusa, te reflektory z tyłu okropne. :/ Ciekawa także według mnie była KIA Equus i ten rywal Merivy, też od KII, ale wyleciała mi nazwa. Wygląda nieco jak nowa Venga i optycznie jest chyba mniejsza od Opla. Ogólnie rzecz biorąc największą, i na pewno pozytywną, wiadomością z salonu są nowe KIE. Wyglądają świetnie i mam nadzieję, że nie będą zbyt drogie.
  ~Samuraj002, 2010-10-08 20:46:00
 • avatar
  zgłoś
  'auto napisał(-a):Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu.Na to czekaliśmy! Ja i paru innych miłośników forum A że trochę późno? Cóż, chyba Panowie z AMiS sami nagrywali ścieżkę dźwiękową do filmu. Widać, że mają talent Oczywiście to Pan Francuz Andre Pozdrawiam wszystkich autorów filmiku Jedno o salonie paryskim można powiedzieć na dziś: wystawa średnio obfita w większe premiery, ale zdarzyły się niespodzianki. LOTUS. Pięćsetósemka. Nowy Focus RS i te wszystkie nowe "Wuerce" (Fiesta, Mini i DS3 WRC). Motoryzacja obiera sobie konkretny kurs - do wyboru nadal trzy konkretne rodzaje napędu, samochody z Korei mogą być ładniejsze od niemieckich, wszyscy interesują się downsizingiem i prześcigają w ilości emisji spalin (forza Fiat).Możemy spać spokojnie (oby nie za kółkiem hybrydy)
  ~airmatic, 2010-10-08 15:12:51
 • avatar
  zgłoś
  Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tegorocznego salonu samochodowego w Paryżu.
  auto motor i sport, 2010-10-08 14:48:37
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij