auto motor i sport poleca:

Można już oglądać Audi A7

Poleć ten artykuł:

Audi A7 Zobacz całą galerię

Audi A7 niewiele różni się od przedstawionego na North American International Auto Show w 2009 r Audi A7 Sportback concept. Cechami charakterystycznymi modelu są agresywny zderzak oraz diodowe światła do jazdy dziennej. Nie wszystkim zapewne spodoba się tył samochodu, choć lekko schodząca tylna pokrywa bagażnika próbuje ratować design tej części A7.

We wnętrzu znajdziemy fotele obite skórą oraz drewniane obramowanie tablicy rozdzielczej i skrzyni biegów. Kokpit A7 przypomina do złudzenia ten z A8, jednak inna konsola środkowa oraz więcej drewnianych "motywów" w porównaniu z A8 sprawiają, iż jest niepowtarzalny.

Pod maską mamy do wyboru dwa silniki benzynowe (3-litrowy V 6 o mocy 272 KM i 4,2-litrowy V 8 o mocy 377 KM) oraz dwa silniki Diesla ( 3-litrowy TDI o mocy 253 KM i 4,2-litrowy TDI o mocy 355 KM). Niezależnie od silnika, standardem wyposażenia będzie siedmiostopniowa skrzynia biegów DSG oraz napęd na cztery koła Quattro.

Oficjalna premiera samochodu planowana jest na 2011 r.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 426 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Audi | A7

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij