auto motor i sport poleca:

Musisz tam być!

Poleć ten artykuł:

W tym roku w Polsce odbędzie się kilka bardzo ważnych imprez sportowych zaliczanych do europejskich i światowych rozgrywek. Koniecznie musisz je zobaczyć – ryk silników rozniesie się od Karkonoszy aż po Mazury.  

Baja Poland 2013

26-29 VI - WRC na szutrze
Tylko podczas Rajdu Polski, drugiego po Monte Carlo najstarszego rajdu w Europie, będziesz mógł zobaczyć najlepszych kierowców WRC, jak Kubica czy Ogier. Rajd w Mikołajkach to jedyny w Polsce rajd szutrowy.

28-31 VIII - Pomorski Dakar
Rajd Baja Poland jest przyjazny kibicom – wejście do parku maszyn jest wolne dla każdego. Na poligonie w Drawsku Pomorskim zorganizowano dwa najdłuższe odcinki – ścigać będą się czołowi kierowcy z Rajdu Dakar.

26-28 IX - 911 GT3 na torze
Na Torze w Poznaniu odbędzie się finał Pucharu Porsche Europy Centralnej. Polscy kierowcy są w ścisłej czołówce. Każdy zawodnik ma do dyspozycji wyczynowy model GT3, więc walka jest zacięta i wyrównana.

27-28 IX - Dym w górach
Na ulicach Karpacza po raz pierwszy w Europie odbyły się górskie zawody w driftingu, w tym roku w Karkonoszach odbędzie się finał europejskich zawodów – najlepsi pędzą „bokiem” w autach o mocy 1000 KM.

Tagi: sport | impreza | rajdy | wyścigi | wyścigi w Polsce | wydarzenie

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij