auto motor i sport poleca:

„Na Orlenie” teraz taniej

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Od 19 czerwca PKN Orlen wprowadził system określania maksymalnych stawek na niektóre paliwa na stacjach własnych, co spowodowało spadek cen średnio o 10 groszy/litr paliwa. Jednocześnie, od dzisiaj tj. 22 czerwca rusza promocja, dzięki której za litr paliwa można zapłacić dodatkowo nawet 20 groszy mniej. Klienci, którzy na stacjach własnych Koncernu zatankują 30 litrów benzyny zapłacą 20 groszy mniej za litr paliwa Verva 98 lub 10 groszy mniej, jeśli kupują standardowe benzyny EU95 czy PB 98.

Po wprowadzeniu limitu cen na niektóre paliwa na stacjach własnych i uwzględnienia warunków promocji za litr benzyny kupionej sieci ORLEN zapłacimy mniej niż 4,99 zł.

Korzystnym dla klientów zmianom sprzyjają obserwowane ostatnio spadki notowań ropy i gotowych paliw na giełdach, które są niestety w pewnej części niwelowane przez umacniającego się dolara. Utrzymanie tendencji spadkowej cen paliw będzie więc uzależnione od rozwoju sytuacji światowej i wpływu czynników makroekonomicznych.

 

Tagi: Orlen | paliwa | ceny paliw

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij