auto motor i sport poleca:

Na słoneczny patrol?

Poleć ten artykuł:

Zobacz całą galerię

Pamiętacie Davida Hasselhoffa i Pamelę Anderson dbających o pomyślność wypoczywających na plaży w Santa Monica? Według Księgi Rekordów Guinnessa Słoneczny Patrol to najpopularniejszy serial wszechczasów - w swym najlepszym okresie, w 1996 roku grany był w 142 krajach i co tydzień przyciągał przed telewizory nawet 1,1 miliarda widzów! Nie ma opcji byście go nie pamiętali. Mitch Buchannon zakończył swoją plażową karierę w 2001 roku, ale gdyby zdecydowano się na nakręcenie kolejnej serii, nie byłoby kłopotów z wybraniem pojazdu, jakim mieliby poruszać się ratownicy po plaży. Bez wątpienia byłby to prezentowany obok koncepcyjny Volkswagen Rescue Rover, zaprojektowany przez niemieckiego projektanta - Sebastiana Toddenrotha.

Ratownik/czka o pięknej prezencji ma doskonałe miejsce w tylnej części pojazdu, skąd może obserwować plażę i być podziwianym/ą przez widzów. Przed sobą ma nosze i apteczkę pierwszej pomocy. Brakuje tylko niezbędnej bojki ratunkowej na sznurku, ale to się da załatwić.

Oczywiście zgodnie z ekologicznymi trendami pojazd napędzany jest czterema silnikami elektrycznymi - po jednym na koło. Uwagę przykuwają jego opony, a właściwie miniaturowe łopatki, które poradzą sobie bez problemu w najgłębszym piachu, a przy fantazji scenarzystów, może dałyby radę również z przybrzeżnymi falami.

Czy zaczęliście już tęsknić za dawnymi czasami, kiedy to C.J. Parker przyciągała przed telewizory tłumy widzów?

źródło: yankodesign

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 36 390 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: Volkswagen

Oceń artykuł:

0,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij