auto motor i sport poleca:

Nadchodzi nowe BMW serii 6

Poleć ten artykuł:

BMW serii 6 Zobacz całą galerię

Prezentowane na zdjęciach auto sfotografowane zostało podczas testów na kole podbiegunowym. Producent nie zdecydował się na podobny krok, jak w przypadku nowego Z4 i nie zastąpi obu odmian nadwoziowych "szóstki" (coupe i kabriolet) jednym modelem.

W dalszym ciągu będziemy mieć do czynienia z dwoma odmianami auta, o czym można się przekonać oglądając nasze zdjęcia. Kabriolet ma być wyposażony w brezentowy, a nie w chowany dach aluminiowy, na co ostatnio decyduje się wiele firm. Ma to swoje uzasadnienie, gdyż odmiana z takim dachem miałaby nieproporcjonalnie wydłużony tył.

Co ciekawe, kształty nadwozia nowego auta mają się nieznacznie różnić od odchodzącego modelu. Na pewno seria 6 otrzyma znacznie szerszą podwójną nerkę z przodu, co zresztą widać z naszych zdjęć.

Pod względem technicznym nowe BMW serii 6 ma bazować na aktualnej "piątce". Z niej też pochodzić mają jednostki napędowe. Coupe i kabriolet dostępne będą w wersjach 630, 650 oraz 635d. Ich moc ma wynosić, odpowiednio, 272, 367 oraz 286 koni mechanicznych. Na pewno też ofertę uzupełni potężna wersja M.

Źródło: Automedia

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 700 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Tagi: BMW | seria 6 | nowy model | 6 | seria 5 | Coupe | kabriolet

Oceń artykuł:

3,00

Skomentuj (0)

Brak komentarzy
dodaj pierwszy komentarz

auto motor i sport przedstawia

auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia auto motor i sport przedstawia
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij